КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

 

КОНТАКТ СКОПЈЕ

Митрополит Теодосиј Гологанов 130 
1000 Скопје

тел. +38923122452
тел. +38923211353
моб. +38970214369
факс. +38923122410
contact@zikol.com.mk

 

КОНТАКТ СТРУМИЦА

Индустриска зона - Север

П. Фах 122 Струмица
тел. +38934320990
тел. +38934320991
факс. +38934320992
contact@zikol.com.mk

 

КОНТАКТ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

Митрополит Теодосиј Гологанов 130 
1000 Скопје

тел. +38934320990 *за продажба
тел. +38923122410
тел. +38923122452
моб. +38970214369
contact@zikol.com.mk

КОНТАКТ ФОРМАКонтакт / Contact
ДГТ ЖИКОЛ

СТАНБЕН КОМПЛЕКС - АЕРОДРОМ, СКОПЈЕ

Совршениот спој од највисок квалитет, ексклузивен дизајн и професионална изведба го дадоа и совршениот резултат – станбен комплекс Аеродром, Скопје. Со овој проект уште еднаш го потврдуваме веќе докажаното реноме на ЖИКОЛ.

 • Сортирај по: Подреди по:
   
  Резултати 126 - 127 од 127
  Продадено
  СТАН БР. 126, ПОТКРОВЈЕ, ТРОСОБЕН
  Продадено
  * Во цената не е пресметан ддв од 5%.
  СТАН БР. 126, ПОТКРОВЈЕ, ТРОСОБЕН - Скопје

  Спални: 2   Купатила: 2   Површина: 66M2   
  Од ЖИКОЛ на 2013-11-01 [Продадено]
  Продадено
  СТАН БР. 127, ПОТКРОВЈЕ, ТРОСОБЕН
  Продадено
  * Во цената не е пресметан ддв од 5%.
  СТАН БР. 127, ПОТКРОВЈЕ, ТРОСОБЕН - Скопје

  Спални: 2   Купатила: 2   Површина: 66M2   
  Од ЖИКОЛ на 2013-11-01 [Продадено]
  << Почеток < Претходно 21 22 23 24 25 26 Следно > Крај >>

  Страница 26 од 26